Rap Rock Kardeşliği
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rap Rock Kardeşliği

Rap rock kavgasına son

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

******, Ceza ve Ayben'i savcılığa şikayet etti!

3 posters
YazarMesaj
Rapci--Şhevin
Admin
Admin
Rapci--Şhevin

Rep Gücünüz : 25
Ruh Hali : manyaq
Yaşınız : 12

******, Ceza ve Ayben'i savcılığa şikayet etti! Empty
MesajKonu: ******, Ceza ve Ayben'i savcılığa şikayet etti!   ******, Ceza ve Ayben'i savcılığa şikayet etti! Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 8:58 pm

Rap dünyasını asi sesi ****** Kajmer, eşi Kolere ile katıldığı MTV Türkiye'de yayınlanan "Chat@Chat Live" programında, Ceza ile girdiği küfürleşmeye varan kavganın 'namus meselesi'ne dönüştüğünü açıkladı. ******; "Kolera artık benim eşim ve biz bir aileyiz. Ceza'nın bana ve eşime ettiği küfürler artık benim için artık namus meseli olmuştur" dedi. Ekranlarda başlattıkları barış girişimlerinden sonrası, ilk konserde Ceza tarafından eşi Kolera'ya ve kendine yönelik küfür ve hakaretlerin devam ettiğini belirten ****** Kajmer, "Kolera artık benim eşim ve biz bir aileyiz. Ceza'nın bana ve eşime ettiği küfürler artık benim için artık namus meseli olmuştur" dedi. Kendisi ve eşi hakkında yaptığı küfürlü açıklamalardan Ceza'ya 100 milyarlık tazminat davası açtığını söyleyen ******, sözlerine şöyle noktaladı, "Ben de eskiden küfürlü şarkılar yazardım ama bu dönem benim için kapandı. Şimdi bu yapanlara bakıp gülüyorum. Geçtiğim yollardan henüz geçmekte olduklarını görüyorum."
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Ruh Hali : manyaq
Yaşınız : 12

MesajKonu: Geri: ******, Ceza ve Ayben'i savcılığa şikayet etti!   ******, Ceza ve Ayben'i savcılığa şikayet etti! Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 9:12 pm

Kajmer böyle bir dava açmış olabilir ama ben avukat birine sordum ''böyle hafif bir gerekçeden dava açılsa bile sonuçlanmaz çünkü her küfür eden dava açarsa hukukçular işi bırakırdı'' dedi lütfen ceza fanları telaşlanmayınız
https://rprck.yetkin-forum.com
rapper_ayben
Moderatör
Moderatör
rapper_ayben

Kadın
Ruh Hali : karışık
Yaşınız : 13

MesajKonu: Geri: ******, Ceza ve Ayben'i savcılığa şikayet etti!   ******, Ceza ve Ayben'i savcılığa şikayet etti! Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 9:16 pm

saol shekerim telaşlanmamaıştım ztn hehehe:D habby habby habby
https://rprck.yetkin-forum.com/

******, Ceza ve Ayben'i savcılığa şikayet etti!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza - Bu Rap Muharebe
» Rapstar - Ceza